Muuusic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Muuusic

Muuusic.blog.hr Muuusic.forumotion.com
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 VAŽNO....

Go down 

da li da izbrišem ovaj forum?
da
VAŽNO.... Icon_vote_lcap0%VAŽNO.... Icon_vote_rcap
 0% [ 0 ]
ne
VAŽNO.... Icon_vote_lcap0%VAŽNO.... Icon_vote_rcap
 0% [ 0 ]
svejedno mi je ili ne znam
VAŽNO.... Icon_vote_lcap0%VAŽNO.... Icon_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ukupno glasova : 0
 

Autor/icaPoruka
nelaanto
Admin
nelaanto


Broj postova : 206
Age : 30
Location : croatia,trogir
Registration date : 13.11.2007

VAŽNO.... Empty
PostajNaslov: VAŽNO....   VAŽNO.... Icon_minitimesri sij 09, 2008 1:49 am

e ovaj put ću malo ja vas zamolit za pomoć...zapravo,to bi vi i trebali radit,al vidim da ne radite,pa ću vas malo potaknuti.... tongue ovako,ja sam primjetila da sam ja skoro jedina koja otvara teme na ovome forumu.......(dobro,ima ih 2-3 koje ste sami otvorili u off topic,al to nije to...) mislim,ja nemam dovoljno vremena,a da imam,ne bi vas ovo molila sad.ja otvorim tu i tamo koju novu temu sa nekom viješću ili novom biografijom,itd. ali ne mogu to sve sama! toliko toga sam do sad već mogla napisat i otvorit,ali jednostavno nisam imala vremena... 12465 pa vas MOOOLIM molim te da mi pomognete,i da (radite ono što biste i trebali raditi.... ha?? ) i vi malo(više) sudjelujete u ovome forumu....jer ja jedva imam vremena za svoj blog a kamoli za forum.pa ako saznate nešto novo što se tiće muzike,objavite to,valjda nije tako teško...a ako ne znate,onda uvijek možete objaviti nečiju biografiju ili linkove spotova,pjesama za download i sl. ali ako se to ne bude događalo,i ako ovaj forum bude i dalje ovako neaktivan,ja ću ga izbrisati....a skupa s njim i svoj blog.
glasujte tu gore u anketi(iskreno,molim vas),a ako vam nešto nije jasno,ili želite znat više,pročitajte moj post(isto s anketom) na blogu(http://muuusic.blog.hr)
[Vrh] Go down
http://muuusic.blog.hr
 
VAŽNO....
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Muuusic :: help-
Forum(o)Bir: